DB12

En yüksek Hız KM/S
325
Güç HP
680
0-100 KMH s
3.6
  • Güç HP

    680

  • En Yüksek Hız KM/H

    325

  • 0-100 KM / saniye

    3.6

Bize Ulaşın Teknik Özellikler
db12

Teknik Özellikler

Azami Hız: 325
Motor Gücü: 680
0-100 KM/S: 3.6
Motor: 4,0 Lt V8
Tork: 800 Nm
Yakıt Tipi: Benzin
Vites: Otomatik

Aston Martin

DÜNYANIN İLK SÜPER TOURER'IDB12. Tourer olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlıyor ve yeniden keşfediyoruz. Harikaları tanımlayan 73 yıllık kategoriden yükselen bir ikon. Kıtaları aşın, ölçütleri ezin ve geleneği evcilleştirin.

Bağlantılı teknoloji ile birlikte. Her köşesi elle dikilmiş bir hedonizme sarılmak ve en son teknoloji bilgi-eğlence sistemi ile her duyuyu hissetmek, en son ekran teknolojisini analog kontrollerin sezgisiyle birleştirmek.

Yeni zarif çizgileri ve agresif ön ızgarasından, sizi otomobilin kalbinde tutan yükseltilmiş orta konsola kadar. DB12, sürücü bağlantısı, performans ve dinamik üstünlüğün yeni doruklarına ulaşıyor. Bu yalnızca GT değil.

Aston Martin

İÇ DİZAYNDaha akıllı ses, dijital zeka ve daha önce hiç görülmemiş bilgi-eğlence sistemi ile duyularınızın yüzeyi kabarıyor. Analog kontroller ve dijital teknolojinin optimum karışımı.

Aston Martin

BASKI VE HAREKET GÜCÜGüce yönelik. Otomatik ZF 8 ileri vitesli şanzıman, elektronik arka diferansiyel ile birlikte geliyor. Gücü yerinde kullanmak ve her tekerleğe ayrı ayrı dokumak. Özellikle orta kademede hızlanmayı iyileştirmek için daha kısa vites değişimleri sunar. Dünyanın ilk süper gezgininin süper hızlar bulmasına izin vermek.

Aston Martin

YENİ BİR SINIF İÇİN DİREKSİYON DİNAMİKLERİDB12, devrilme önleme teknolojisi, daha sert bir yapı ve çift salıncaklı süspansiyon ile destekleniyor. Akıllı amortisörler konfor ve dinamikleri optimize eder ve ışık hızında tepki verir. Her köşeye saldırmak için size güven veriyor.