DBS 770 Ultimate

En yüksek Hız KM/S
340
Güç HP
770
0-100 KMH s
3.4
  • Güç HP

    770

  • En Yüksek Hız KM/H

    340

  • 0-100 KM / saniye

    3.4

Bize Ulaşın Teknik Özellikler
dbs-770-ultimate

Teknik Özellikler

Azami Hız: 340
Motor Gücü: 770
0-100 KM/S: 3.4
Motor: 5.2 Lt V12
Tork: 900 nm
Yakıt Tipi: Benzin
Vites: Otomatik

Aston Martin

DBS 770 ULTIMATEİkonik bir model nesli üretimin sonuna geldiğinde, özel bir şeyle bu olayı kutlamak önemlidir. DBS 770 Ultimate söz konusu olduğunda, mevcut seri üretim amiral gemimizin son versiyonunun her açıdan en iyisi olmasını sağlamak için hiçbir şeyden kaçınmadık. Şanzıman, direksiyon, süspansiyon ve gövde altı yapısındaki kapsamlı iyileştirmeler sayesinde yalnızca tarihimizdeki en hızlı ve en güçlü DBS değil; aynı zamanda sürmesi en keyifli otomobil oldu.

Roberto Fedeli

Chief Technical Officer

Aston Martin

YOLA BAĞLI VAHŞETVahşi performansın zirvesi. Güçle dolup taşan bir GT. Çeviklikle donanmış. İkonik süper GT karakterinden bir damla bile kaybetmeden. Kaslı bir mucizeye dönüşüyor. DBS 770 Ultimate nihai hedefine ulaştı. Nesli tükenmeden önce son bir tur.

BİR OYUNCU

 

Bu baş harfleri taşıyan en vahşi araba, her zaman başka hiçbir şeye benzemeyen performans göstermeye mahkumdu. Konturları boyunca akan bağlantı. Güç ile hırıltı. 200mph'nin kuzeyindeki hızlarda patlayana kadar takip, takip ve takip. Her detay vahşice takıntılıydı. Agresif bir şekilde mükemmelleştirilmiş motorunun her devrinde gök gürültüsü yaratan nihai grand tourer için.

Aston Martin

TASARIMGÜZEL SANATLARDA VAHŞET

DBS her zaman Aston Martin üretim model serisinin zirvesinde yer almıştır. Ve şimdi DBS 770 Ultimate'a daha fazla... daha fazla güç, daha fazla teknoloji, daha fazla performans saflığı aşılıyoruz. Hepsi daha incelikli, daha lezzetli ve en düşünülmüş biçimde. O kadar ham ve o kadar güzel bir şey ki, bakmak neredeyse korkutucu. Bu tasarım yaklaşımı sayesinde şekilleri bulduk - güçlendirilmiş ön uçtan başlayarak - ve oradan geri kalan her şey, performans yükseltmeleriyle tasarım dengesi içinde akıyor.

 

Marek Reichman

EVP ve Kreatif Direktör

Aston Martin

CANAVARIN İÇİNDEKaslı dış görünüşten kaçan bir saklanma yeri. Lüks zamansızlıkla buluşuyor. Konfor, sınıfla buluşuyor. Her çatlak vahşice takıntılı. DBS 770 Ultimate'ınızdaki her dikiş, hayatınızın sürüşü için yapılmıştır.