Spider

En yüksek Hız KM/S
402
Güç HP
1140
0-100 KMH s
2.6

Aston Martin Valkyrie performansın sınırlarını zorladı. Valkyrie Spider, şimdiye kadar elde üretilmiş en aşırı üstü açıkbAston Martin olarak bu deneyimi daha da yükseltiyor.

Carlo Della Casa - Ürün geliştirme yöneticisi

  • Güç HP

    1140

  • En Yüksek Hız KM/H

    402

  • 0-100 KM / saniye

    2.6

Bize Ulaşın Teknik Özellikler
valkyrie-spider

Teknik Özellikler

Azami Hız: 402
Motor Gücü: 1140
0-100 KM/S: 2.6
Motor: 6,5lt V12
Tork: 900
Yakıt Tipi: Benzin
Vites: F1/Otomatik

Aston Martin

Üstü Açık SürüşHızda üstü açık lüks arayışı, Aston Martin'in kesin performans hedeflerine sadık kalma mücadelesini de beraberinde getiriyor. Valkyrie Spider, Aston Martin ve Red Bull Advanced Technologies'in birleşik yeteneklerinden doğan benzersiz mühendislik çözümlerini miras aldı. Bu imrenilecek bir başlangıç ​​noktası.

Aston Martin

Aerodinamik PaketValkyrie Spider'ın tüyler ürpertici performansının anahtarı, ultra hafif yapısı ve yüksek yere basma kuvvetli aerodinamik paketidir. Ama aynı zamanda iyi görünmesi gerekiyordu. Gözyaşı damlası şeklindeki kokpitin üst gövde yüzeyleri ve alt küvet konturları, kokpit zemininin her iki yanında uzanan devasa tam uzunluktaki Venturi tünelleri arasındaki boşluğu takip ediyor. Arka difüzörü beslemek için arabanın altına büyük miktarlarda hava çekerek muazzam seviyelerde bastırma kuvveti üretiyorlar. Bu, Valkyrie Spider'ın olağanüstü performansı için çok önemli olsa da, tüneller aynı zamanda üst gövde yüzeylerini, efsanevi üstü açık tasarımın saflığını bozacak ek aerodinamik cihazlardan uzak tutuyor. Sonuçta görünüş her şeydir.

Aston Martin

F1® İLHAM KAYNAĞIValkyrie'nin ünlü sürücü odaklı kabini, Valkyrie Spider'ın kalbinde yer alıyor Kabinin, yalnızca şimdiye kadar yapılmış en hızlı ve en aşırı üstü açık Aston Martin'i sürmenin nabız atan hissine katkıda bulunan FI®'den ilham aldığı bir sır değil. Kabin, alçak kalça-topuk yüksekliğine ve merkeze yakın oturma pozisyonuna ve yolcuları arabada güvenli bir şekilde tutmak için 6 noktalı emniyet kemerine sahiptir. Gösterge panelinin hemen üzerinde bulunan ekranlar ve bir orta arka görüş kamerası sistemi ile ön ve arka park sensörleri sürücüye hem yüksek hem de düşük hızlarda yardımcı oluyor. Evet, Valkyrie Spider düşük hızlarda sürülebilir.

Valkyrie ruhuna bağlı kalarak, Valkyrie Spider dünyayı geride bırakan verimli ve hafif çözümler paketini koruyor ve üstüne kendi benzersiz kişiliğini katıyor. Yolda yasal bir F1® Aston Martin'e sahip olacağınız en yakın şeyden tam da beklediğiniz şey.