DBX V8

En yüksek Hız KM/S
290
Güç HP
550
0-100 KMH s
4.5

İlk SUV'umuz DBX; güzellik, lüks ve sürüş dinamikleri ilkeleri üzerine kurulmuş yeni bir Aston Martin modelidir. Macera ruhundan güç alan bu model, seninle her yere gitmeye hazır.

  • Güç HP

    550

  • En Yüksek Hız KM/H

    290

  • 0-100 KM / saniye

    4.5

Bize Ulaşın Teknik Özellikler
dbx

Teknik Özellikler

Azami Hız: 290
Motor Gücü: 550
0-100 KM/S: 4.5
Motor: 4,0 Lt V8
Tork: 700 Nm
Yakıt Tipi: Benzin
Vites: Otomatik

Aston Martin

Aston Martin için yeni boyutDBX'i bir spor otomobil gibi tasarladık, ancak benzersiz platformu bize çarpıcı performans ve tasarıma sahip bir SUV yaratma özgürlüğü verdi.

Drummond Jacoy - Araç Mühendisliği ve Tedarik Başkanı

SİZİ HER YERE GÖTÜRECEK YENİLİK

Hayatın maceraları, hakim bir sürüşü hak ediyor. Değişken tork dağılımına ve yüksekliği ayarlanabilir havalı süspansiyona sahip aktif dört tekerlekten çekiş, DBX'e ödün vermeden vardığınızdan emin olmak için güç ve çok yönlülük sağlar.

Aston Martin

Yepyeni Bir MaceraHafif alüminyum yapısı ve sektör lideri Aston Martin aktarma organları ve süspansiyonu sayesinde DBX, başka hiçbir SUV'ye benzemeyen sürüş sağlar.

Aston Martin

SUV formunda bir Aston MartinAston Martin otomobiller özgünlükle ilgilidir. Tutku ve sevgi ile yapılmıştır.

Marek Reichman - Kreatif Direktör

Zarif, amaca yönelik ve benzersiz.

Yenilenen tasarım ilkeleri DBX'te yeni bir ifade buluyor. Eşsiz gövde mimarisi, saf Aston Martin tarzını ve orantılarını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

 

Aston Martin

İç Mekan TasarımıDBX, araçtaki herkes için son derece konforlu olan 5 kişilik bir SUV. Hakim bir sürüş pozisyonu sürücünün güvenini pekiştirir ve yolun net bir şekilde görülmesini sağlar. Bu arada, panoramik açılır tavan bir ferahlık hissi ve herkes için bol miktarda alan sağlar.