Valhalla

En yüksek Hız KM/S
350
Güç HP
950
0-100 KMH s
2.5

MASTERY. DRIVEN.

SÜRÜŞTE USTALIĞI TANIMLAYAN HİBRİT SÜPER ARAÇ

 

Daha önce hiç görülmemiş türden bir sanat. İlk V8, ortadan motorlu, hibrit süper otomobilimiz. Konseptten yola hazır üretim gerçekliğine giden yolculuğunda. Gerçek anlamda sürücü odaklı bir deneyim olarak sürücü koltuğuna yoğunluk getirmek. Her gözenek, parça ve parçacıktan mükemmellik akıyor. Valhalla ile tanışacağınız için çok heyecanlıyız.

Sadece 999 örnekle sınırlı olarak, sınıfının en iyisi sürüş dinamiği ve sürüş keyfi için ne anlama geldiğini yeniden yazıyoruz.

Formula 1®'den öğrendiklerimizi birleştiren Valhalla, içten yanmalıdan hibrite ve tam elektrifikasyona geçişimizin ön saflarında yer alıyor.

Valhalla, çığır açan Aston Martin Valkyrie'nin geliştirilmiş hali olan elit performansın nihai dengesidir. Tam karbon fiber yapıyı sofistike tasarım malzemeleriyle birleştirir. Sonuç, sürükleyici yeni bir tür süper otomobil sürüş deneyimi.

  • Güç HP

    950

  • En Yüksek Hız KM/H

    350

  • 0-100 KM / saniye

    2.5

Bize Ulaşın Teknik Özellikler
valhalla

Teknik Özellikler

Azami Hız: 350
Motor Gücü: 950
0-100 KM/S: 2.5
Motor: 4.0 LT V8 Hibrit
Yakıt Tipi: Benzin
Vites: Otomatik

Aston Martin

GELECEK NESİLE GÜÇ VERECEK BİR GÜÇ AKTARMAValhalla'nın atan kalbi, arkaya monte 4.0 litrelik çift turbo  V8 motora sahip tamamen yeni PHEV aktarma organıdır. Bu, bir Aston Martin'e şimdiye kadar takılan en gelişmiş, duyarlı ve en yüksek performanslı V8 motordur, 7200 rpm'ye çıkar ve 800 BG'nin üzerinde güç üretir.

Yeni V8 motorun gücü, 150kW/400V akülü hibrit sistemle yoğunlaştırılır ve 1.000PS'nin üzerinde birleşik güç çıkışı için 204PS daha katkıda bulunur. Valhalla serbest bırakıldığında, sadece 2,5 saniyede 0-100 km/s hıza ve 350 km/s hıza çıkabilir.

Aston MartinMaksimum dayanıklılık ve minimum ağırlık için tam bir karbon fiber gövde etrafında inşa edilen Valhalla'nın kuru ağırlığı 1550 kg'dan azdır. Formula 1® 'dan dersler alan ve sahip olduğu benzersiz sürüş dinamiklerini sağlayan Formula 1® tarzı ön süspansiyonu, iç yaylar ve amortisörlerle rekabet ederek yaysız kütleyi azaltır ve en verimli paketleme çözümünü sağlar. Bu, gerektiğinde olağanüstü durma gücü sağlayan yüksek performanslı karbon seramik matris frenlerle tamamlanır ve Valhalla'nın benzersiz şekilde geliştirilmiş Michelin lastikleri tarafından desteklenir.